MSR v sudoku 2016 - výsledky

Sudoku kvalifikácia na MS majstrovstvá

PODUJATIE S PODPOROU ŽILINSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

Dňa 18. júna 2016 sa v Žiline uskutočnil jubilejný desiaty ročník Majstrovstiev Slovenska v riešení sudoku. Žilina, ktorá sa tak už po piatykrát stala dejiskom slovenského šampionátu, v sobotu privítala 52 riešiteľov vrátane troch hostí z Českej republiky.

Súťažný deň prebehol bez problémov, o hladkú organizáciu sa postarala Blanka Lehotská s Matúšom Demigerom a Peťom Hudákom, pekné úlohy spolu s Matúšom pripravoval Jan Krtek Novotný. Po hlavnej časti, ktorá pozostávala z piatich kôl, nasledovalo finále pre piatich najlepších Slovákov, z ktorého sa určilo konečné poradie v hlavnej kategórii. Okrem toho boli samostatne vyhlasovaní najlepší riešitelia v kategóriách do 15, do 18 a nad 45 rokov. Vo výsledkoch to vyzeralo celkom žensky, dievčatá zvíťazili vo všetkých kategóriách a spolu získali deväť medailí z dvanástich.

MSR v sudoku: hlavná kategória | do 15 rokov | do 18 rokov | nad 45 rokov

 

MSR v sudoku 2016 - hlavná kategória
PORADIE MENO RIEŠITEĽA BYDLISKO POČET BODOV
- Jakub Ondroušek Brno 1112
- Jan Zvěřina Mimoň 1089
1. Zuzana Hromcová Bytča 847
2. (3.) Michaela Bieliková Sereď 649
3. (2.) Pavel Jaselský Vojtovce 767
4. (5.) Štefan Gašpár Púchov 566
5. (4.) Andrej Plaštiak Námestovo 573
6. Natália Chanová Púchov 495
7. Diana Škrhová Bratislava 454
8. Marek Kasár Brezno 444
9. Peter Hornák Bratislava 374
- Martin Kubík Vyškov 357
10. Martina Prinerová Zvolen 305
11. Jaroslav Grajciar Zvolen 295
12. Igor Hudák Košice 271
13. Miroslav Šalaga Martin 269
14. Viliam Balko Martin 268
15. Martin Fundárek Báhoň 261
16. Jozef Štuller Obyce 256
17. Ján Morávek Prievidza 241
18. Ivan Pastucha Ružomberok 238
19. Alžbeta Krejčiová Nová Dubnica 217
20. Gabriela Jaselská Vojtovce 214
21. Ján Farkaš Martin 209
22. Miroslav Šuňavec Liptovský Hrádok 195
23. Michaela Balážová Bánovce nad Bebravou 191
24. Peter Gašpár Púchov 183
25. Bianka Sarah Húževková Púchov 176
26. Veronika Mišíková Žilina 162
27. Veronika Hrubjáková Pozdišovce 158
28. Sylvia Pavlisová Bratislava 152
29. Ľuboš Hyžák Púchov 151
30. Eva Drugdová Zvolen 123
31. Zuzana Branišová Bytča 122
32. Ján Psotný Nové Mesto nad Váhom 116
33. Jozef Chano st. Púchov 102
34. Simona Pavluchová Sliač 96
35.-37. Magdaléna Gašová Žilina 83
35.-37. Marián Kráľ Nováky 83
35.-37. Alžbeta Tesličková Bratislava 83
38. Daniela Lukáčová Bratislava 76
39. Igor Braniša Bytča 71
40. Martina Pavlová Pozdišovce 59
41. Anna Fundárková Báhoň 58
42. Vladimír Daniš Handlová 56
43. Juraj Muška Kysucké Nové Mesto 53
44. Mária Kráľová Nitrica 47
45. Marián Fundárek Žilina 32
46. Vladislav Valt Prešov 24
47.-48. Sofia Hrubjáková Michalovce 17
47.-48. Paulína Plavuchová Sliač 17
49. Magdaléna Brozmannová Žilina 12

 

MSR v sudoku 2016 - kategória do 15 rokov
PORADIE MENO RIEŠITEĽKY BYDLISKO VEK POČET BODOV
1. Natália Chanová Púchov 14 495
2. Bianka Sarah Húževková Púchov 12 176
3. Zuzana Branišová Bytča 14 122
4. Anna Fundárková Báhoň 12 58
5. Sofia Hrubjáková Michalovce 14 17

 

MSR v sudoku 2016 - kategória do 18 rokov
PORADIE MENO RIEŠITEĽKY BYDLISKO VEK POČET BODOV
1. Natália Chanová Púchov 14 495
2. Diana Škrhová Bratislava 17 454
3. Bianka Sarah Húževková Púchov 12 176
4. Zuzana Branišová Bytča 14 122
5. Anna Fundárková Báhoň 12 58
6.-7. Sofia Hrubjáková Michalovce 14 17
6.-7. Paulína Plavuchová Sliač 15 17

 

MSR v sudoku 2016 - kategória nad 45 rokov
PORADIE MENO RIEŠITEĽA BYDLISKO VEK POČET BODOV
- Martin Kubík Vyškov 48 357
1. Martina Prinerová Zvolen 46 305
2. Jaroslav Grajciar st. Zvolen 52 295
3. Igor Hudák Košice 54 271
4. Miroslav Šalaga Martin 45 269
5. Viliam Balko Martin 54 268
6. Martin Fundárek Báhoň 49 261
7. Ján Morávek Prievidza 56 241
8. Ivan Pastucha Ružomberok 44 238
9. Ján Farkaš Martin 51 209
10. Miroslav Šuňavec Liptovský Hrádok 54 195
11. Peter Gašpár Púchov 45 183
12. Ľuboš Hyžák Púchov 51 151
13. Ján Psotný Nové Mesto nad Váhom 59 116
14. Jozef Chano st. Púchov 55 102
15. Simona Plavuchová Sliač 46 96
16.-17. Magdaléna Gašová Žilina 55 83
16..17. Alžbeta Tesličková Bratislava 59 83
18. Daniela Lukáčová Bratislava 51 76
19. Igor Braniša Bytča 44 71
20. Vladimír Daniš Handlová 58 56
21. Marián Fundárek Žilina 61 32
22. Magdaléna Brozmannová Žilina 73 12